Nouze?

28. listopadu 2011 v 23:20 |  INFORMACE
Nevím jak to nazvat, co to je. Možná se mi dostavila nějaká "ana-nouze". Dneska jsem si prohlížela thinspa a říkala jsem si, že sem ani žádné dávat nebudu..neměla jsem moc času a přiznám se, byla jsem i líná. A teď, v půl dvanácté v noci? Mám šílenou potřebu číst, prohlížet a nevidět, nemyslet na nic jinýho než co se týká ANA. Jedla jsem naposled ve tři hodiny, teď nemám myšlenky na nic jinýho než na jídlo, ležím s těma příšernejma myšlenkama v posteli a piju čaj na spánek a nervy. Když zavřu oči vidím se v KFC a v ostatních hnusnejch, nechutnejch fastfoodech se přežírat, cpát do sebe hranolky, hamburgery, smažený "kuřata" atd..hrůza. Nenapadlo mě nic jinýho než zapnout pc a vypsat se z toho.
Omlouvám se, ale musela jsem tohle udělat, jinak bych asi sežrala všechny zásoby jídla co doma máme-.-. Nemůžu se těch myšlenek zbavit, jediné co by mi pomohlo je usnoust a zaspat je, ale to se mi bohužel dnes asi nepovede. Snad se to od zítra zlepší a vrátí do starých kolejí..nebudu vědět co to je hlad a chutě hodim s úsměvem za hlavu.
Teď se jdu ještě thinspovat a pak se zas (asi) vrátit do ráje těch báječných myšlenek.
Držte se, musíme to zvládnout!
Dobrou!
 


Komentáře

1 Zero Zero | Web | 29. listopadu 2011 v 21:54 | Reagovat

Ano vím trochu pozdě píši, ale když jsem četla tu tvoji "nouzi" tak ti chápu já taky někdy takhle jen se modlím a někdy si jen přeji to všechno zlé zaspat. Nebo ještě lépe vypsat se z toho.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

160 cm

54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45 - 44 - 43 → 40
Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.